1. Regiunea+ Nord-Est - cuprinde județele: Iași, Botoșani, Neamț, Suceava, Bacău și Vaslui.

Coordonatori regiune: Liviu IOLU, Ramona STRUGARIU, Diana ZAHARIA, Daniel ȘANDRU, Gianina URSU

regiunea.nord-est@ro.plus

PLUS Iași - iasi@ro.plus

PLUS Botoșani - botosani@ro.plus

PLUS Neamț - neamt@ro.plus

PLUS Suceava - suceava@ro.plus

PLUS Bacău - bacau@ro.plus

PLUS Vaslui - vaslui@ro.plus

 

2. Regiunea+ Vest- cuprinde județele: Arad, Caraș-Severin, Hunedoara și Timiș.

Coordonatori regiune: Oana CHIRILĂ, Kinga TÂRLEA, Diana AMZA, Sabin RĂCIU, Radu VLĂDESCU

regiunea.vest@ro.plus

PLUS Arad - arad@ro.plus

PLUS Caraș-Severin – caras-severin@ro.plus

PLUS Hunedoara - hunedoara@ro.plus

PLUS Timiș - timis@ro.plus

 

3. Regiunea+ Nord-Vest - cuprinde județele: Bihor, Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș, Satu-Mare și Sălaj.

Coordonatori regiune: Adina BUFNEA, Adela LILE, Florin Valeriu SABOU, Alin-Costel PRUNEAN, Mihai-Cătălin POP

regiunea.nord-vest@ro.plus

PLUS Bihor - bihor@ro.plus

PLUS Bistrița-Năsăud – bistrita-nasaud@ro.plus

PLUS Cluj - cluj@ro.plus

PLUS Maramureș - maramures@ro.plus

PLUS Satu-Mare – satumare@ro.plus

PLUS Sălaj - salaj@ro.plus

 

4. Regiunea+ Centru- cuprinde județele: Alba, Sibiu, Mureș, Harghita, Covasna și Brașov.

Coordonatori regiune: George CĂȚEAN, Tudor OPREA, Ștefana ROMAN, Andreea MITROFAN, Oana UNGUR

regiunea.centru@ro.plus

PLUS Alba – alba@ro.plus

PLUS Sibiu - sibiu@ro.plus

PLUS Mureș - mures@ro.plus

PLUS Harghita - harghita@ro.plus

PLUS Covasna - covasna@ro.plus

PLUS Brașov - brasov@ro.plus

 

5. Regiunea+ Sud-Est - cuprinde județele: Tulcea, Vrancea, Galați, Brăila, Buzău și Constanța.

Coordonatori regiune: Cristina RIZEA, Daniela GIURCĂ, Dan IONESCU, Ovidiu ȚENTEA, Robert PREDESCU

regiunea.sud-est@ro.plus

PLUS Tulcea - tulcea@ro.plus

PLUS Vrancea - vrancea@ro.plus

PLUS Galați - galati@ro.plus

PLUS Brăila - braila@ro.plus

PLUS Buzău - buzău@ro.plus

PLUS Constanța - constanta@ro.plus

 

6. Regiunea+ Sud - cuprinde județele: Argeș, Dâmbovița, Prahova, Ialomița, Călărași, Giurgiu și Teleorman.

Coordonatori regiune: Andrei LUPU, Diana DUMITRIU, Cristian IRIMIEA, Raul POP, Mihai RADOVICESCU

regiunea.sud@ro.plus

PLUS Argeș - arges@ro.plus

PLUS Dâmbovița - dambovita@ro.plus

PLUS Prahova - prahova@ro.plus

PLUS Ialomița - ialomita@ro.plus

PLUS Călărași - calarasi@ro.plus

PLUS Giurgiu - giurgiu@ro.plus

PLUS Teleorman - teleorman@ro.plus

 

7. Regiunea+ Sud-Vest -cuprinde județele: Mehedinți, Gorj, Vâlcea, Olt și Dolj.

Coordonatori regiune: Alin MITUȚA, Victor GIOSAN, Iustin DUMITRESCU, Andra DICĂ, Gabriel VÎLCU

regiunea.sud-vest@ro.plus

PLUS Mehedinți - mehedinti@ro.plus

PLUS Gorj - gorj@ro.plus

PLUS Vâlcea - valcea@ro.plus

PLUS Olt - olt@ro.plus

PLUS Dolj - dolj@ro.plus

 

8. Regiunea+ București - Ilfov- cuprinde Municipiul București și județul Ilfov.

Coordonatori regiune: Oana ȚOIU, Ștefan PĂLĂRIE, Diana STOICA, Dragoș PÎSLARU, Adina SĂNIUȚĂ

regiunea.bucuresti-ilfov@ro.plus

PLUS București - bucuresti@ro.plus

  • PLUS Sector 1 – sector1@ro.plus
  • PLUS Sector 2 – sector2@ro.plus
  • PLUS Sector 3 – sector3@ro.plus
  • PLUS Sector 4 – sector4@ro.plus
  • PLUS Sector 5 – sector5@ro.plus
  • PLUS Sector 6 – sector6@ro.plus

PLUS Ilfov - ilfov@ro.plus

 

9. Regiunea+ Diaspora

Coordonatori regiune: Cristina LUCA, Gabriela MIRESCU, Bogdan DELEANU, Oana URSACHE, Oana DUMA

diaspora@ro.plus

PLUS Diaspora 1 (Regatul Unit, Irlanda) - diaspora1@ro.plus

PLUS Diaspora 2 (Germania, Austria) - diaspora2@ro.plus

PLUS Diaspora 3 (Franța, Elveția) - diaspora3@ro.plus

PLUS Diaspora 4 (Belgia, Olanda, Luxemburg) - diaspora4@ro.plus

PLUS Diaspora 5 (Spania, Portugalia) - diaspora5@ro.plus

PLUS Diaspora 6 (Italia, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croația, Ungaria, Polonia) - diaspora6@ro.plus

PLUS Diaspora 7 (Restul lumii) - diaspora7@ro.plus