1. Regiunea+ Nord-Est - cuprinde județele: Iași, Botoșani, Neamț, Suceava, Bacău și Vaslui.

Coordonatori regiune: Liviu Iolu, Ramona Strugariu, Dragoș Tudorache

regiunea.nord-est@ro.plus

GIJ IAȘI - iasi@ro.plus

GIJ BOTOȘANI - botosani@ro.plus

GIJ NEAMȚ - neamt@ro.plus

GIJ SUCEAVA - suceava@ro.plus

GIJ BACĂU - bacau@ro.plus

GIJ VASLUI - vaslui@ro.plus

 

 

2. Regiunea+ Vest- cuprinde județele: Arad, Caraș-Severin, Hunedoara și Timiș.

Coordonatori regiune: Cătălin Sipoș, Radu Vlădescu, Sabin Răciu, Lavinia Aioanei

regiunea.vest@ro.plus

GIJ ARAD - arad@ro.plus

GIJ CARAȘ-SEVERIN – caras-severin@ro.plus

GIJ HUNEDOARA - hunedoara@ro.plus

GIJ TIMIȘ - timis@ro.plus

 

3. Regiunea+ Nord-Vest - cuprinde județele: Bihor, Bistrița-Năsăud, Cluj, Maramureș, Satu-Mare și Sălaj.

Coordonatori regiune: Dragoș Pîslaru, Dan Clinci, Adela Lile

regiunea.nord-vest@ro.plus

GIJ BIHOR - bihor@ro.plus

GIJ BISTRIȚA-NĂSĂUD – bistrita-nasaud@ro.plus

GIJ CLUJ - cluj@ro.plus

GIJ MARAMUREȘ - maramures@ro.plus

GIJ SATU-MARE – satumare@ro.plus

GIJ SĂLAJ - salaj@ro.plus

 

4. Regiunea+ Centru- cuprinde județele: Alba, Sibiu, Mureș, Harghita, Covasna și Brașov.

Coordonatori regiune: Oana Bogdan, George Cățean, Anca Majaru, Andreea Szabo, Tudor Oprea

regiunea.centru@ro.plus

GIJ ALBA – alba@ro.plus

GIJ SIBIU - sibiu@ro.plus

GIJ MUREȘ - mures@ro.plus

GIJ HARGHITA - harghita@ro.plus

GIJ COVASNA - covasna@ro.plus

GIJ BRAȘOV - brasov@ro.plus

 

5. Regiunea+ Sud-Est - cuprinde județele: Tulcea, Vrancea, Galați, Brăila, Buzău și Constanța.

Coordonatori regiune: Dan Ionescu, Gabriela Dima, Daniela Giurcă, Ovidiu Țentea

regiunea.sud-est@ro.plus

GIJ TULCEA - tulcea@ro.plus

GIJ VRANCEA - vrancea@ro.plus

GIJ GALAȚI - galati@ro.plus

GIJ BRĂILA - braila@ro.plus

GIJ BUZĂU - buzău@ro.plus

GIJ CONSTANȚA - constanta@ro.plus

 

6. Regiunea+ Sud - cuprinde județele: Argeș, Dâmbovița, Prahova, Ialomița, Călărași, Giurgiu și Teleorman.

Coordonatori regiune: Andrei Lupu, Niculina Tâlvăr, Raul Pop

regiunea.sud@ro.plus

GIJ ARGEȘ - arges@ro.plus

GIJ DÂMBOVIȚA - dambovita@ro.plus

GIJ PRAHOVA - prahova@ro.plus

GIJ IALOMIȚA - ialomita@ro.plus

GIJ CĂLĂRAȘI - calarasi@ro.plus

GIJ GIURGIU - giurgiu@ro.plus

GIJ TELEORMAN - teleorman@ro.plus

 

7. Regiunea+ Sud-Vest -cuprinde județele: Mehedinți, Gorj, Vâlcea, Olt și Dolj.

Coordonatori regiune: Alin Mituța, Victor Giosan,  Elena Călin

regiunea.sud-vest@ro.plus

GIJ MEHEDINȚI - mehedinti@ro.plus

GIJ GORJ - gorj@ro.plus

GIJ VÂLCEA - valcea@ro.plus

GIJ OLT - olt@ro.plus

GIJ DOLJ - dolj@ro.plus

 

8. Regiunea+ București - Ilfov- cuprinde Municipiul București și județul Ilfov.

Coordonatori regiune: Vlad Voiculescu, Oana Țoiu, Diana Stoica

regiunea.bucuresti-ilfov@ro.plus

GI BUCUREȘTI  bucuresti@ro.plus

  • S1 – sector1@ro.plus
  • S2 – sector2@ro.plus
  • S3 – sector3@ro.plus
  • S4 – sector4@ro.plus
  • S5 – sector5@ro.plus
  • S6 – sector6@ro.plus

GIJ ILFOV - ilfov@ro.plus

 

9. Regiunea+ Diaspora

Coordonatori regiune: Bogdan Deleanu, Andrei-Cristian Ion, Ionuț Călugăru, Roxana Vîlcu, Claudiu Chendeș

diaspora@ro.plus

GI Austria - austria@ro.plus

GI Belgia - belgia@ro.plus

GI Cehia - cehia@ro.plus

GI Danemarca - danemarca@ro.plus

GI Elveția - elvetia@ro.plus

GI Finlanda - finlanda@ro.plus

GI Franța - franta@ro.plus

GI Germania - germania@ro.plus

GI Italia - italia@ro.plus

GI Luxemburg - luxemburg@ro.plus

GI Olanda - olanda@ro.plus

GI Regatul Unit - regatulunit@ro.plus

GI Spania - spania@ro.plus

GI SUA - sua@ro.plus

GI Suedia - suedia@ro.plus